instagram kiddo stories - najlepsze prezenty dla twojego dziecka fanpage kiddo stories - najlepsze prezenty dla twojego dziecka

Kiddo Stories. Instrukcja

Spis treści

Kiddo Stories. Instrukcja

Oddaję w Twoje ręce karty z pytaniami-podpowiedziami zamknięte w prześlicznych pudełkach. Mają pozwolić zapisać to wszystko, co ulotne i może zniknąć, a powinno zostać powiedziane lub napisane. 

Pudełka Kiddo Stories mają być najbardziej osobistym prezentem dla dziecka. Prezentem mówiącym o uczuciach i więzach rodzinnych. Prezentem, który może, kiedyś, kiedy obecny maluch już trochę podrośnie, będzie dla niego źródłem ciepła i miłości. Dowodem na to, że był (i jest) kochany.

Ale do rzeczy. 

Jak wypełniać karty Kiddo Stories

Powoli! 

Nie spiesz się wypisując karty. Znajdź wolną chwilę. Zimowy wieczór? A może letnie popołudnie? Do tego kubek kakao lub filiżanka herbaty i czas. Czas dla siebie, na wspominanie, przypominanie sobie, układanie myśli, ważenie słów i uśmiech. 

Tak, te karty to także prezent dla Ciebie. Dar czasu poświęconego na napisanie 15 notatek opowiadających o Tobie, o Twoim świecie i o więzach rodzinnych. 

Nie bój się. Na każdej karcie znajdziesz pytanie-podpowiedź, które pomoże snuć tę opowieść. 

Ale w Kiddo Stories znajdziesz też kilka kart bez żadnych pytań. Przecież nikt nie wie wszystkiego, tym bardziej ja. Te karty mają służyć do przekazania tego, co najbardziej prywatne. Czego ja nie mogę wiedzieć, a co chciałbyś koniecznie powiedzieć. 

Można je też zostawić u siebie, dopisać w późniejszym czasie i cichaczem wsunąć do pudełka. Przecież życie jest pełne niespodzianek i z pewnością przyniesie coś wartego odnotowania.

Może najważniejsze daty z życia malucha wraz z krótkim komentarzem? Albo coś innego? To miejsce tylko dla Ciebie.

Kiddo Stories XL

Największe pudełko z kolekcji Kiddo Stories. Podzielone zostało na dwa pięterka. W górnym znajdziesz karty Kiddo Stories, a w dolnym miejsce na drobiazgi. 

Można w nim schować niewielki prezent, pamiątkę rodzinną, albo zdjęcia dokumentujące historie opisane na kartach. 

Kiddo Stories XL to prawdziwa kapsuła czasu na wspomnienia i pamiątki rodzinne.

Album

Album został dodany do kolekcji Kiddo Stories, ponieważ pomyślałam, że możesz chcieć dołączyć do wspomnień także zdjęcia. Te nowsze i te stare, już pożółkłe. Z opisami tworzącymi kronikę rodzinną. 

Tak bardzo chcę żeby pozostało w pamięci to, co tak cenne – historia naszych rodzin.


Właśnie dlatego powstały Kiddo Stories.

Dla nas wszystkich. 

instagram kiddo stories - najlepsze prezenty dla twojego dziecka fanpage kiddo stories - najlepsze prezenty dla twojego dziecka

produkty

zakupy

kiddo