instagram kiddo stories - najlepsze prezenty dla twojego dziecka fanpage kiddo stories - najlepsze prezenty dla twojego dziecka

Co znajdziesz w zestawie?

Każdy zestaw zawiera 3 starannie
zaprojektowane i wykonane elementy:

Pudełko

W zależności od rozmiaru pomieści od 1 do 4 kompletów kart Kiddo

Karty Kiddo

Zestaw 15 ilustrowanych kart z pytaniami, na odwrocie 15 linii na wpisanie odpowiedzi

Woreczki

Bawełniany woreczek na zestaw kart z nadrukiem zapinane na drewniany guziczek.

Karty

Serce Kiddo Stories. 

Komplet składa się z 15 kart. Każdy z kompletów możemy wręczyć mamie, tacie, babci,  dziadkowi czy innej ważnej dla dziecka osobie.

Z przodu każdej karty znajduje się pytanie oraz piękna ilustracja autorstwa Natalii Łukomskiej.  Z tyłu znajdziemy 15 linii na to co najważniejsze, czyli miejsce na wpisanie wspomnień i opowieści, których dotyczą pytania. Bo przecież rodzinne wspomnienia i opowieści są w Kiddo Stories tym, co naprawdę ważne – ja staram się tylko, żeby czas poświęcony na ich snucie i czytanie miał magiczną oprawę.

Całość nadrukowano na sztywnym kartoniku o gramaturze 350 g/m2 i wymiarach 12,5 x 17,6 cm. Przód kart został powleczony ochronną folią.

W komplecie znajdują się też trzy karty bez pytań. Można ich użyć w przypadku, gdy okaże się, że 15 linii na odpowiedź to za mało. Można również napisać na nich coś, co nie przyszło mi do głowy, a co nie powinno zostać zapomniane.

Pudełka

Pudełka na karty Kiddo Stories tworzone są ręcznie, tradycyjnymi, rzemieślniczymi technikami w Pracowni Introligatorskiej i, naszym zdaniem, są po prostu piękne.

Wykonywane są w bardzo krótkich seriach, oprawiane w elegancką gabardynę, bawełnę panama, papier cypria lub płótno nadrukowywane wzorem Kiddo Stories. Są unikalne i, bez wątpienia, niezwykle trudno będzie znaleźć podobny wzór. 

Pudełka dostępne są w rozmiarze S na pojedynczy komplet kart Kiddo Stories, w rozmiarze M – na 2 komplety kart, w rozmiarze L – na 4 komplety kart oraz w rozmiarze XL.

To ostatnie pudełko podzielone zostało na 2 pięterka. W górnym jest miejsce na dwa komplety kart w woreczku, a w dolnym można schować drobny prezent, cenną pamiątkę lub list adresowany do dziecka. To taka mała kapsuła czasu, w której można zamknąć odrobinę ciepła, miłości i magii.

Pudełka zostały wykonane z ekologicznych, bezkwasowych materiałów, dzięki czemu przetrwają długie lata w niezmienionym stanie.

Zobacz wzory tkanin i kolory materiałów z jakich można skomponować swoje pudełko.

Zestaw XL

Pudełko ze schowkiem. Dwa komplety kart.

Zestaw L

Zestaw L - cztery komplety kart.

Zestaw M

Zestaw M - dwa komplety kart.

Zestaw S

Zestaw S - Jeden komplet kart.

Woreczki

Woreczki Kiddo Stories są zapięte na ostatni guzik. A właściwie bukowy guziczek z kolorze koniaku.

Szyte są ręcznie z produkowanej w Polsce tkaniny bawełnianej w kremowym kolorze. 

Na każdym woreczku nadrukowałam autora zapisanych na kartach odpowiedzi – mamę, tatę, babcię, dziadka, wujka czy ciocię. Jeśli chciałbyś, by na woreczku znalazł się inny napis – skontaktuj się ze mną lub użyj kreatora by stworzyć własny napis.

Teraz już wiesz, z czego składa się zestaw Kiddo Stories.
Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wypełniać karty zajrzyj tu: 
KiddoStories. Instrukcja.

My zrobiliśmy swoje.
Teraz kolej na Ciebie.

Bo przecież na kartach Kiddo Stories znajdą się wspomnienia i myśli Twoje oraz Twoich bliskich!

 

Każdy zestaw Kiddo Stories powstaje ręcznie, od tworzonego rzemieślniczymi metodami pudełka po ręcznie uszyty, zapinany na bukowy guziczek woreczek, na którym – po włożeniu odpowiedniego kompletu kart – przybijam stempelek. Dlatego produktów w sklepie dostępnych „od ręki” jest niewiele.

Gorąco zachęcam Cię do stworzenia swojego własnego, niepowtarzalnego zestawu. Zapewniam Cię, że warto poczekać!

Gotowy zestaw to opcja dla niecierpliwych lub takich, którzy wolą kupić zaprojektowany produkt. Starannie wybrane tkaniny oprawy i kolory korpusów sprawiają, że pudełka cieszą oko i są doskonałym pomysłem na prezent dla małych i dużych.

Znalazłeś zestaw, który odpowiada Twoim potrzebom ale jest niedostępny? Chcesz stworzyć taki sam lub podobny zestaw w kreatorze? Napisz do mnie – chętnie Ci pomogę!

Jeśli chcesz mieć jeszcze większy wpływ na to, jak wygląda zestaw – napisz do mnie! Jeśli zamarzysz o  pudełku, który pomieści większą ilość kompletów kart lub dodatkowej kieszonce na pendrive – na pewno uda się je dla Ciebie stworzyć

Jak powstały zestawy Kiddo?

Pomysł na pudełko pełne rodzinnych wspomnień był spontaniczny – tak jak momenty, które chciałam ocalić przed zapomnieniem. Wymarzyłam sobie produkt, który będzie zarówno pięknym, estetycznym przedmiotem a zarazem skarbnicą rodzinnych historii, anegdot a przede wszystkim wzruszających opisów pierwszych spotkań z nowym członkiem rodziny. 

Jakie jest przeznaczenie zestawu Kiddo Stories?
Pierwszy komplet powstał z myślą o prezencie świątecznym dla mojego synka. Zestaw zachwycił mnie tak bardzo, że postanowiłam podzielić się moim pomysłem z innymi. Pomyślałam, że taki zestaw będzie idealny nie tylko na święta, ale również jako pomysł na prezent na I Komunię, chrzest, pierwsze i  każde kolejne urodziny, nawet osiemnaste czy czterdzieste. Dzięki możliwości ręcznego wypisania kart prezent nabiera osobistego i wyjątkowego charakteru.

Zestaw może posłużyć do stworzenia unikalnego i jedynego w swoim rodzaju prezentu. Wygląd pudełka można zaprojektować samodzielnie za pomocą kreatora, a wybierając rozmiar zestawu – dopasować ilość kompletów kart do swoich potrzeb. Najczęściej karty wypełniają mama, tata, babcia i dziadek, ale możliwości są nieograniczone!  Można również podarować niewypełniony zestaw, pozwalając, by obdarowany zdecydował kogo che poprosić o wypisanie kart.

instagram kiddo stories - najlepsze prezenty dla twojego dziecka fanpage kiddo stories - najlepsze prezenty dla twojego dziecka

produkty

zakupy

kiddo