instagram kiddo stories - najlepsze prezenty dla twojego dziecka fanpage kiddo stories - najlepsze prezenty dla twojego dziecka

Co znajdziesz w zestawie?

Każdy zestaw zawiera 3 starannie
zaprojektowane i wykonane elementy:

Pudełko

W zależności od rozmiaru pomieści od 1 do 4 kompletów kart Kiddo

Karty Kiddo

Zestaw 15 ilustrowanych kart z pytaniami, na odwrocie 15 linii na wpisanie odpowiedzi

Woreczki

Bawełniany woreczek na zestaw kart z nadrukiem zapinane na drewniany guziczek.

Karty

Serce Kiddo Stories. 

Komplet składa się z 15 kart. Każdy z kompletów możemy wręczyć mamie, tacie, babci,  dziadkowi czy innej ważnej dla dziecka osobie.

Z przodu każdej karty znajduje się pytanie oraz piękna ilustracja autorstwa Natalii Łukomskiej.  Z tyłu znajdziemy 15 linii na to co najważniejsze, czyli miejsce na wpisanie wspomnień i opowieści, których dotyczą pytania. Bo przecież rodzinne wspomnienia i opowieści są w Kiddo Stories tym, co naprawdę ważne – ja staram się tylko, żeby czas poświęcony na ich snucie i czytanie miał magiczną oprawę.

Całość nadrukowano na sztywnym kartoniku o gramaturze 350 g/m2 i wymiarach 12,5 x 17,6 cm. Przód kart został powleczony ochronną folią.

W komplecie znajdują się też trzy karty bez pytań. Można ich użyć w przypadku, gdy okaże się, że 15 linii na odpowiedź to za mało. Można również napisać na nich coś, co nie przyszło mi do głowy, a co nie powinno zostać zapomniane.

Pudełka

Pudełka na karty Kiddo Stories tworzone są ręcznie, tradycyjnymi, rzemieślniczymi technikami w Pracowni Introligatorskiej i, naszym zdaniem, są po prostu piękne.

Wykonywane są w bardzo krótkich seriach, oprawiane w elegancką gabardynę, bawełnę panama, papier cypria lub płótno nadrukowywane wzorem Kiddo Stories. Są unikalne i, bez wątpienia, niezwykle trudno będzie znaleźć podobny wzór. 

Pudełka dostępne są w rozmiarze S na pojedynczy komplet kart Kiddo Stories, w rozmiarze M – na 2 komplety kart, w rozmiarze L – na 4 komplety kart oraz w rozmiarze XL.

To ostatnie pudełko podzielone zostało na 2 pięterka. W górnym jest miejsce na dwa komplety kart w woreczku, a w dolnym można schować drobny prezent, cenną pamiątkę lub list adresowany do dziecka. To taka mała kapsuła czasu, w której można zamknąć odrobinę ciepła, miłości i magii.

Pudełka zostały wykonane z ekologicznych, bezkwasowych materiałów, dzięki czemu przetrwają długie lata w niezmienionym stanie.

Zobacz wzory tkanin i kolory materiałów z jakich można skomponować swoje pudełko.

Zestaw XL

Pudełko ze schowkiem. Dwa komplety kart.

Zestaw L

Zestaw L - cztery komplety kart.

Zestaw M

Zestaw M - dwa komplety kart.

Zestaw S

Zestaw S - Jeden komplet kart.

Woreczki

Woreczki Kiddo Stories są zapięte na ostatni guzik. A właściwie bukowy guziczek z kolorze koniaku.

Szyte są ręcznie z produkowanej w Polsce tkaniny bawełnianej w kremowym kolorze. 

Na każdym woreczku nadrukowałam autora zapisanych na kartach odpowiedzi – mamę, tatę, babcię, dziadka, wujka czy ciocię. Jeśli chciałbyś, by na woreczku znalazł się inny napis – skontaktuj się ze mną lub użyj kreatora by stworzyć własny napis.

Teraz już wiesz, z czego składa się zestaw Kiddo Stories.
Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wypełniać karty zajrzyj tu: 
KiddoStories. Instrukcja.

My zrobiliśmy swoje.
Teraz kolej na Ciebie.

Bo przecież na kartach Kiddo Stories znajdą się wspomnienia i myśli Twoje oraz Twoich bliskich!

 

Każdy zestaw Kiddo Stories powstaje ręcznie, od tworzonego rzemieślniczymi metodami pudełka po ręcznie uszyty, zapinany na bukowy guziczek woreczek, na którym – po włożeniu odpowiedniego kompletu kart – przybijam stempelek. Dlatego produktów w sklepie dostępnych „od ręki” jest niewiele.

Gorąco zachęcam Cię do stworzenia swojego własnego, niepowtarzalnego zestawu. Zapewniam Cię, że warto poczekać!

gotowe zestawy

dostępne od ręki w 4 rozmiarach, wysyłam je do 3 dni od daty zamówienia

kreator zestawów

stwórz własne pudełko, a ja wyślę je do Ciebie do 14 dni od daty zamówienia

Gotowy zestaw to opcja dla niecierpliwych lub takich, którzy wolą kupić zaprojektowany produkt. Starannie wybrane tkaniny oprawy i kolory korpusów sprawiają, że pudełka cieszą oko i są doskonałym pomysłem na prezent dla małych i dużych.

Znalazłeś zestaw, który odpowiada Twoim potrzebom ale jest niedostępny? Chcesz stworzyć taki sam lub podobny zestaw w kreatorze? Napisz do mnie – chętnie Ci pomogę!

Nie ukrywam, że stworzenie własnego zestawu wymaga nie lada odwagi i silnej woli. Nie jest łatwo wybrać z takiej ilości przepięknych tkanin i kolorów! Życzę Ci wspaniałej zabawy podczas korzystania z naszego kreatora.

Jeśli chcesz mieć jeszcze większy wpływ na to, jak wygląda zestaw – napisz do mnie! Jeśli zamarzysz o  pudełku, który pomieści większą ilość kompletów kart lub dodatkowej kieszonce na pendrive – na pewno uda się je dla Ciebie stworzyć

Jak powstały zestawy Kiddo?

Pomysł na pudełko pełne rodzinnych wspomnień był spontaniczny – tak jak momenty, które chciałam ocalić przed zapomnieniem. Wymarzyłam sobie produkt, który będzie zarówno pięknym, estetycznym przedmiotem a zarazem skarbnicą rodzinnych historii, anegdot a przede wszystkim wzruszających opisów pierwszych spotkań z nowym członkiem rodziny. 

Jakie jest przeznaczenie zestawu Kiddo Stories?
Pierwszy komplet powstał z myślą o prezencie świątecznym dla mojego synka. Zestaw zachwycił mnie tak bardzo, że postanowiłam podzielić się moim pomysłem z innymi. Pomyślałam, że taki zestaw będzie idealny nie tylko na święta, ale również jako pomysł na prezent na I Komunię, chrzest, pierwsze i  każde kolejne urodziny, nawet osiemnaste czy czterdzieste. Dzięki możliwości ręcznego wypisania kart prezent nabiera osobistego i wyjątkowego charakteru.

Zestaw może posłużyć do stworzenia unikalnego i jedynego w swoim rodzaju prezentu. Wygląd pudełka można zaprojektować samodzielnie za pomocą kreatora, a wybierając rozmiar zestawu – dopasować ilość kompletów kart do swoich potrzeb. Najczęściej karty wypełniają mama, tata, babcia i dziadek, ale możliwości są nieograniczone!  Można również podarować niewypełniony zestaw, pozwalając, by obdarowany zdecydował kogo che poprosić o wypisanie kart.

instagram kiddo stories - najlepsze prezenty dla twojego dziecka fanpage kiddo stories - najlepsze prezenty dla twojego dziecka

produkty

zakupy

kiddo